👈 فروشگاه فایل 👉

مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتماد به نفس جنسی 33 صفحه

ارتباط با ما

... دانلود ...

مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتماد به نفس جنسی 33 صفحه

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتماد به نفس جنسی عنوان که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

33

حجم

58/220 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

این نوشتار مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتماد به نفس جنسی قابل ویرایش با فرمت ورد doc بصورت جامع و کامل می باشد. در بخش اول (چارچوب) ادبیات نظری اعتماد به نفس جنسی تشریح می شود و در بخش دوم پیشینه نظری تحقیق اعتماد به نفس جنسی در پژوهش های داخلی و خارجی مورد بررسی قرار می گیرد.

هر شخصي احساسي و افکاري درباره خويشتن دارد. به عبارت ديگر کسي که احساس مثيتي نسبت به خود دارد از اعتماد به نفس بالايي برخوردار است و بالعکس(آقايي و آتش پور،1384، به نقل از عشقي، 1385). حال به احساسي که فرد نسبت به اندام خود، رفتار هاي جنسي خود و جنسيت خويش دارد اعتماد به نفس جنسي مي گويند(عشقي،1385).تاکيد بر اهميت ظاهر بدني بعنوان يک عامل اصلي براي موفقيت جنسي و رضايت جنسي صفت مميزه ديگري از زنان دچار کژکاريهاي جنسي است، آنان عقيده دارند که زناني که از نظر فيزيکي جذاب نيستند نمي توانند رابطه جنسي رضايت بخشي داشته باشند(اسپنس،1991، ترجمه توزنده جاني،1382). 

تحقيقات متعددي به ارتباط مثبت بين اعتماد به نفس عمومي و جنسي با انواع نابهنجاريهاي جنسي زنان به ويژه سرد مزاجي جنسي اشاره کرده اند.هارتمن و همکاران(2002)نيز در مطالعه خود اذعان مي کنند که زناني که ميل جنسي پاييني داشتند از  جرات ورزي و اعتماد به نفس پاييني برخوردار بودند. نتايج پژوهش هاي مسترز و جانسون و کلودني (1994) و هچر  و همکاران (1994) بروي زنان سرد مزاج نيز نشان داد که اکثر آنان از شکل ظاهري بدن خود ناراضي بودند و آن را زشت و نامطلوب مي دانستند و اين اعتماد به نفس جنسي پايين، يکي از علل ميل جنسي پايين آنان به شمار مي آمد(عشقي، 1385).

فهرست مطالب

چکیده: 

تعریف نظری اعتماد به نفس جنسی

تعاریف عملیاتی اعتماد به نفس جنسی

فصل دوم: چارچوب نظری و پیشینه پژوهش اعتماد به نفس جنسی

مقدمه 

اعتماد به نفس جنسی جنسي 

الگويي که نقش رويدادهاي شناختي را در تعيين نابهنجاري رواني- جنسي نشان مي دهد 

واکنش ها و پاسخ هاي جنسي انسان 

مرور  تحقيقات و مطالعات انجام شده 

تحقيقات انجام گرفته در خارج از کشور

تحقيقات انجام گرفته در داخل از کشور 

بحث ونتيجه گيري از تحقيقات انجام گرفته 

منابع و مآخذ

منابع فارسی    

منابع انگلیسی

👇محصولات تصادفی👇

ترجمه مقاله دریافت SPR پلیمر نشانده شده مولکولی پلیمریزاسیون الکتریکی (E-MIP) مولکول های دارو، ترتیوفین کمپلکس پیش پلیمریزاسیون و مونومرهای الکترو اک ترجمه مقاله شبکه های اجتماعی و الگوریتم های ژنتیک برای انتخاب با اعضای مستقل پرسشنامه جهت گیری مذهبی آلپورت 1963 پرسشنامه تجربیات مربوط به روابط نزدیک و صمیمانه والر، فرالی و برنان مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات اضطرابی 63 صفحه